Přihlášení do oddílu

PRO TEBE

Ve skautu můžeš najít spoustu nových kamarádů, které budeš potkávat  každý týden na schůzkách ve společné klubovně, se kterými budeš podnikat dobrodružné výpravy, hrát hry, soutěžit, bavit se. Budete jedna velká parta.

S ní budeš mít příležitost zažít netradiční věci – vyrazit do přírody, naučit se lovit kešky, sjíždět řeku, tábořit pod širým nebem … A taky příležitost dokázat si, že máš na to nechat chvíli počítač stát doma a dělat věci po svém – každý z nás může vymýšlet a tvořit společný program!

Chceš si to vyzkoušet?

Popros rodiče ať ti pomůžou, vyplň přihlášku, stáhni si průvodce pro nováčky (dole pod formulářem) a přijď se podívat na svoji  první schůzku!

PRO TVOJE RODIČE

Skauting, to je především parta a příležitost. Je to parta lidí, kam Vaše dítě zapadne, kde si najde kamarády, kde se naučí, jak spolupracovat s ostatními a získá tak důležité sociální dovednosti.

Bude mít příležitost pracovat na svém rozvoji a stát se tak aktivní součástí společnosti, bude mít příležitost zažít netradiční věci, překonat svoje hranice, smysluplně se bavit.

Zaujala Vás nabídka naší činnosti, chcete přihlásit své dítě k nám do oddílu a umožnit mu tak začít?

Není nic snadnějšího, než kontaktovat vedoucího příslušné kategorie! Seznam kontaktů najdete na hlavní stránce.