Nové vedení střediska

V neděli dne 2. 10. 2016 proběhl ve Skautském domě v Přerově Střediskový sněm.

Na tomto sněmu bylo zvoleno nové vedení našeho střediska. Jako vedoucí střediska byl ustanoven Martin Broušek – Uhlík a jeho zástupcem byl zvolen Jiří Šonský – Tykr. Vystřídali tak ve funkcích Tomáše Janů – Mikiho a Martina Jaška – Jedlíka. Jsem také velice rád, že se i nadále budou angažovat v chodu našeho střediska.

Velice rád bych jim tímto poděkoval za vše, co pro naše středisko v těchto funkcích vykonali a popřát jim hodně štěstí v jejich dalších rolích v našem středisku.

Znovuzvolení členové Střediskové rady Junáka byli Jan Dostál – Honza a Lenka Šonská – Malenka.

Jako poslední byla ustanovena Revizní komise. Jejími členy se stali Markéta Šístková – Asi, Martin Jašek – Jedlík a Tereza Streckerová – Terka.

Chtěl bych tímto všem pogratulovat k jejich zvolení do funkcí a popřát jim hodně štěstí při jejich vykonávání.

Za vedení střediska

Jiří Šonský – Tykr

Tento záznam byl publikován v Aktuality . Uložit odkaz do záložek.