Výprava po stopách čokolády

Již za necelé dva týdny vyrazí vlčata na velkou výpravu po stopách čokolády do nedalekého Zlína. Nezmeškejte první letošní trojdenku a přihlašte se do 30. září odevzdáním přihlášky, kterou najdete ve svých emailových schránkách.

Výpravu Po stopách čokolády

Termín: 2. – 4.10. 2015

Místo: Skautská základna Zlín (Pasecký žleb 5177, 760 01 Zlín)

Cena: 350 Kč.

  • Platit je možno bezhotovostně převodem na účet 2500766853/2010 (jako variabilní symbol prosím uveďte prvních šest číslic rodného čísla dítěte. Do poznámky pak prosím vepište Čokoláda – příjmení a jméno dítěte/dětí), či hotově při odjezdu.

Odjezd: 16:44 vlakem z Přerova. Sraz je 16:25 ve vestibulu vlakového nádraží

Příjezd: 4.10. v 11:44 na vlakové nádraží Přerov (Pokud nestihneme spoj v Otrokovicích, přijedeme dalším spojem ve 12:19)

S sebou: Spacák, karimatku, toaletní potřeby, přezůvky, teplé oblečení, kartičku pojištěnce.

Páteční večeře proběhne formou slavnostního rautu z vlastních zásob. Prosíme proto, abyste dětem přibalili porci jídla tak, aby ji bylo možné sdílet a nabídnout i ostatním.Další jídlo bude již zajištěno.

Kontakt na vedoucí:  Vedoucí výpravy – Tereza Streckerová  (728 036704, streterka@seznam.cz)

Vedoucí vlčat –  Lenka Šiška Jaklová (605 716 698, JaklovaL@seznam.cz)

 

Výprava proběhne ve spolupráci se skautským střediskem Brumov-Bylnice, účastnit se budou děti z obou středisek.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *