Roverský víkend UnSymbol

14. – 16. listopadu proběhne
Roverský badatelský víkend pod taktovkou Prof. Hermana Kitaibela DsC.

Herman (* 21. listopadu 1968, Győr, Maďarsko). Počat z nadpozemské lásky své maďarské matky a otce, jež byl původem bulhar. Promotér myšlenky, že do dějin lidstva zasáhly zásadním způsobem neznámé bytosti.

Po deset let byl ředitelem Centra pro výzkum mimozemských jevů Conrada von Lufta. Vydává časopis UnSymbol, který se věnuje tématu manipulace mimozemských bytostí s našimi životními osudy v posledních deseti letech. Jako člen akademické obce, bývá často vystaven všeobecnému posměchu. Jeho myšlenky jsou natolik průlomové, že dosud nebyly přijaty odbornými kruhy ani širokou veřejností.

 

Cena 200 CZK | Strava | Ubytování

Doprava: Vlastní
Akce určena pro rovery a rangers.
Začátek v pátek 16:00 v Hranicích.
Ukončení v neděli dopoledne.
Registrace možná do 12. listopadu 12:00.

 

Registrace a další info na: http://www.unsymbol.skauting.cz/

unsymbol

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *