Podzimní minitábor 2014

I letos se uskuteční podzimní minitábor, kam se chystají všichni kromě benjamínků. Letos proběhne v okresní skautské základně v Týně nad Bečvou. Bližší informace jsou k nalezení uvnitř.

Společné informace

Důležité dvě věci:
1) vlčata se vracejí domů v pondělí v 16:47 zatímco skauti až v úterý ve 13:45 – liší se i cena!
2) nevíme, jak nám bude přát počasí – na základně se samozřejmě dá topit, ale důrazně doporučujeme teplé oblečení na chození na ven i na spaní.
Bylo by dobré, aby děti byly opravdu sbaleny do batohu, jedno zavazadlo je výrazně snazší a pohodlnější pro manipulaci.
Přihlášení dětí je možné nejpozději do čtvrtka do 20:00, abychom mohli dořešit nákup surovin a přichystat dostatek materiálu.

Skauti a skautky

Výprava pro skautky a skauty je delší – až do úterý, čemuž odpovídá i o něco vyšší cena, ale také velký kus programu a zábavy navíc!

minitábor SK

Vlčata

Vlčata mají výpravu kratší, tedy levnější, ale nepřijdou o nic ze společné části programu.

minitábor VL

Na všechny se těší Drobek, Uhlík, Mirach a rádci!